sobota 08.08.2015 o 13,00 hod.

Petrova Ves - Borský Mikuláš  1-2 (1-0)

góly: 85. a 88. min. F. Orlík 2

ŽK: F. Ralbovský

Naši dorastenci odchádzali ešte doobeda na svoj prvý majstrovský zápas v novom futbalovom ročníku 2015/16, ktorý museli odohrať v náročnom počasí bez možnosti striedania, keďže sa ich zišlo práve 11. Domáci sa v prvom polčase ujali vedenia, keď premenili samostatný únik. Ešte na začiatku prvého polčasu sa nášmu mužstvu zranil V.Jankovič a prakticky celý zápas dohrávali naši hráči len v desiatich. Naše mužstvo malo príležitosti na vyrovnanie, avšak raz trafili tyč i brvno domácej brány.

V druhom polčase pre kŕče musel z hry v 80. min. odstúpiť aj L.Samek. Keď sa už zdalo, že naše oslabené mužstvo s deviatimi hráčmi odíde naprázdno, v 85.min. najprv F.Orlík (nová posila z Lakš. Novej Vsi) po prihrávke V.Samka prestrelil domáceho brankára a o 3 minúty neskôr po nakopnutí lopty za domácu obranu L.Jablonickým znovu F.Orlík po samostatnom úniku dokonca súpera dorazil aj druhým gólom, ktorý zároveň znamenal úvodné 3 body pre našich dorastencov. Jedinú žltú kartu v zápase dostal náš hráč F.Ralbovský, ktorému zároveň želáme všetko najlepšie k jeho sobotňajším narodeninám!!!

Dorast: 2.kolo MO ObFZ Senica

nedeľa 16.08.2015 o 14,30 hod.

Borský Mikuláš - Stráže   7-2 (3-1)

góly: 10., 22. a 87. min. F. Orlík 3, 39. a 52. min. Ľ. Adamec 2, 47. min. O. Ruchovanský, 75. min. M. Cintula

ŽK: F. Ralbovský, L. Jablonický

Aj prvý domáci majstrovský zápas zvládli naši chlapci ku spokojnosti a úplne zaslúžene si pripísali 3 body. Po celý zápas mali výraznú prevahu a hoci nastrieľali súperovi až 7 gólov, konečné skóre mohlo byť ešte oveľa výraznejšie, keď doslova pozahadzovali obrovské množstvo ďalších šancí.

Dorast: 3.kolo MO ObFZ Senica

sobota 22.08.2015 o 17,00 hod. v Radimove

Kopčany - Borský Mikuláš   2-2 (1-2)

góly: 11. min. Ľ. Adamec, 39. min. F. Orlík

ŽK: P. Stupavský, Ľ. Adamec

Ani v treťom súťažnom zápase naši chlapci neodišli naprázdno a vezú si cenný bod za vydretú remízu. Na zápas opäť nastúpil len jedenásti, bez možnosti vystriedania. Celý druhý polčas dohrávali v oslabení o jedného hráča, keď pre zlomeninu malíčka musel z hry odstúpiť M.Cintula. Mali však aj šťastie, keď náš brankár D.Cigánek zlikvidoval domácim počas zápasu dva pokutové kopy.

Dorast: 4.kolo MO ObFZ Senica

voľno

Dorast: 5.kolo MO ObFZ Senica

sobota 05.09.2015 o 16,30 hod.

Pop. Močidľany - Borský Mikuláš   2-9 (0-4)

góly: F.Orlík 3, F.Ralbovský 2, P.Stupavský, Ľ.Adamec, V.Jankovič, J.Poliak

Naše mužstvo sa dnes rozbiehalo trochu pomalšie, keď až do 20.min. sme čakali na gól, hoci najmä vyložené šance Ľ.Adamca si pýtali gólové zakončenie. Obranu domácich sme tak prelomili až po priamom kope F.Orlíka, ktorý domáci brankár len vyrazil pred seba a dobiehajúci P.Stupavský loptu dorazil do brány. Hneď po rozohrávke sa dostala lopta až k domácemu brankárovi, ktorý zlým odkopom trafil dobiedzajúceho F.Ralbovského do tváre práve tak, že sa od neho lopta odrazila do prázdnej brány - 0:2. Od tohto momentu sa hostia ukľudnili a začali na ihrisku dominovať. Do prestávky stihol ešte dvakrát peknými umiestnenými strelami zo strednej vzdialenosti prekonať domáceho brankára F.Orlík. Domáci mali v prvom polčase len jedinú ale zato obrovskú šancu znížiť, keď unikajúci hráč obišiel aj nášho brankára, avšak strelu z uhla dokázal pred bránkovou čiarou obetavým zákrokom vykopnúť J.Pavlík.

Aj druhý polčas pokračoval prevahou nášho tímu, pričom do útočenia sa zapájali striedavo všetci naši hráči a skóre postupne narastalo v náš prospech.K úspešným strelcom sa pridali aj naši dvaja striedajúci hráči ako aj smoliar dnešného zápasu Ľ.Adamec, ktorý z veľkého množstva šancí premenil len jednu. Domáci mali len malé množstvo nebezpečných situácií a v podstate sme im v druhom polčase k dvom gólom sami pomohli svojimi nedorozumeniami v zadných radoch. Na druhej strane len malý kúsok chýbal, aby sa hetrikom blysol F.Ralbovský, ktorý dnes patril k príjemným prekvapeniam nášho mužstva. Čo sa nepodarilo jemu, to dokázal svojím tretím a zároveň posledným gólom v zápase F.Orlík.

Dorast: 6.kolo MO ObFZ Senica

nedeľa 13.09.2015 o 14,00 hod.

Borský Mikuláš - Vrádište   3-0 (2-0)

góly: O.Ruchovanský, F.Ralbovský, Ľ.Adamec

Naše mužstvo bolo počas celého zápasu výrazne lepšie, vypracovalo si dostatok gólových príležitostí, z ktorých sa podarilo tri premeniť, hoci rozdiel v skóre mohol byť oveľa výraznejší. Hostia mali za celý zápas len jedinú veľkú šancu, keď unikajúci hráč si obhodil aj nášho brankára, ale z uhlu už nedokázal trafiť prázdnu bránu. Zápas sme mali pod kontrolou, naši hráči sa opäť predbiehali v zahadzovaní šancí, v čom vynikal najmä Ľ.Adamec.

Dorast: 7.kolo MO ObFZ Senica

nedeľa 20.09.2015 o 13,30 hod.

Radošovce - Borský Mikuláš   5-0 (1-0)

ŽK: P.Stupavský, V.Samek

Prvý polčas bol značne vyrovnaný, hoci sa domáci ujali veľmi rýchlo vedenia už v 4.min. Keď po prestávke domáci hneď z prvej akcie zvýšili, začali zápas kontrolovať a postupne pridali ďalšie góly. Domáci tak potvrdili, že sú právom na prvom mieste v tabuľke a pripravili našim dorastencom prvú prehru v majstrovskom zápase.

Dorast: 8.kolo MO ObFZ Senica

nedeľa 27.09.2015 o 13,30 hod.

Borský Mikuláš - Rovensko   7-1 (1-0)

góly: Ľ.Adamec 5, F.Orlík, J.Pavlík

Hostia prišli na zápas len deviati, čím boli predurčení len na celozápasové bránenie. Hoci sa našim hráčom podarilo veľmi rýchlo dostať do vedenia, celý prvý polčas hrali otrasne a nedokázali s oslabeným súperom nič vymyslieť. Stále len skúšali nakopávať lopty za stiahnutú obranu alebo strieľali z veľkej diaľky, čo však nebolo vôbec nič platné. Hostia sa spoliehali na rýchle protiútoky a tesne pred prestávkou takmer vyrovnali, samostatný únik jediného útočníka hostí však brankár Cigánek vychytal.

Po prestávke sa naši po dvoch rýchlych góloch ukľudnili a postupne svoj náskok zvyšovali, pričom svoj deň mal najmä autor piatich gólov Ľ.Adamec. Hostia dosiahli aspoň čestný úspech, ktorý sme im po chybe pred vlastnou bránou sami darovali.

17.kolo Majstrovstvá oblasti ObFZ SENICA

sobota 19. 3. 2016 o 15,00 hod.

Spartak Stráže - Borský Mikuláš 1:8 (1:1)

g. F.Orlík 3, M.Biksadský, P.Stupavský, L.Jablonický, V.Jankovič, vlastný

zostava: T.Michalica - P.Stupavský, L.Jablonický, V.Samek, J.Pavlík - T.Nesnadný, F.Orlík, L.Samek(O.Cigánek), M.Biksadský - F.Ralbovský , Ľ.Adamec (36.V.Jankovič)

rozh. Ďurica, Daniš

ŽK - Ľ.Adamec

Domáce mužstvo malo problémy so zostavou a na zápas nastúpili len so 7 hráčmi v poli. Naši hráči túto situácii značne podcenili a dokonca v 8.min. prehrávali. Už v 11.min. však vyrovnal svojím premiérovým súťažným gólom v kategórii dorastu vekom ešte žiak M.Biksadský. Prvý polčas bol z našej strany bez pohybu, hra s nakopávanými loptami pred domácu bránu bola skôr na náhodu a k ďalšiemu gólu neviedla. Cez prestávku tak bolo potrebné v kabíne zvýšiť hlas a nastoliť iný štýl hry. Po prestávke nás do sedla posadil vlastný gól domácich, čo zrejme našich hráčov ukľudnilo a začali rozoberať oslabené mužstvo domácich. Nakoniec zápas skončil presvedčivým víťazstvom hostí, pričom ďalším hetrikom sa blysol F.Orlík.

16.kolo Majstrovstvá oblasti ObFZ SENICA

nedeľa 13. 3. 2016 o 12,00 hod.

Borský Mikuláš - Petrova Ves 5:0 (1:0)

g. Ľ.Adamec 3, F.Orlík 2

zostava: D.Cigánek (72.T.Michalica) - P.Stupavský, L.Jablonický, V.Samek, J.Pavlík - T.Nesnadný, F.Orlík, L.Samek, M.Cintula (60.V.Jankovič) - F.Ralbovský (46.M.Biksadský), Ľ.Adamec

rozh. Hurbánek, Thao

ŽK - P.Stupavský

Naše mužstvo sa zo začiatku ťažšie rozbiehalo a chvíľu trvalo, než si našlo tú správnu cestu k hosťujúcej bráne. Napokon však nenechalo nič na náhodu a v druhom polčase zaslúžene doviedlo zápas k presvedčivému víťazstvu vďaka gólom osvedčenej dvojice strelcov.